• Ubytování v Jižních Čechách - Zobrazit stránky v českém jazyce   
  • Accomodation v Jižních Čechách - Switch to English   
  • Unterkunft v Jižních Čechách - Seiten auf deutsch zeigen   
  • Alojamiento v Jižních Čechách - Consulte las páginas en el idioma español   
  • Жилье в Йижниx Чexax - Показать сайты на русском языке   
Ubytovanie v Jižních Čechách
V Jižních Čechách - ilustračné foto

Hotel Peregrin ***
[ Ubytovanie v Jižních Čechách - Masná 139 ] - Český Krumlov

Hotel Peregrin

Centrum Českého Krumlova priamo nabáda k romantickým prechádzkam, pri ktorých zažijete skutočnú atmosféru historického mesta. Navštívte Štátna hrad a zámok Český Krumlov, ktorý je dominantou mesta zapísaného na zozname UNESCO. Jedná sa o druhý vôbec najväčšiu zámocký areál v Českej republike, po Pražskom hrade. Na mohutnej skale nad mestom sa vyníma majestátne stredoveký hrad a renesančno-barokový zámok čítajúce dohromady na 40 budov.

ceny od 900,00 Kč
Konferenčná/spoločenská miestnosť, kapacita: 15Prednášková sálaIzbová službaDomáci maznáčikovia, je poskytované zadarmo: NIE (cena 200,00 €)Bezbariérový prístupParkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov), je poskytované zadarmo: NIE (cena 200,00 €),stráženéZáhradaInternet, je poskytované zadarmo: ÁNONefajčiarske prostredieZaistenie kultúrnych a športových akciíGolf, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 5000 metrov)Diskotéka, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 150 metrov)Detské ihrisko, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 150 metrov)Kino, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1000 metrov)Divadlo, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 100 metrov)Solárium, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 80 metrov)Masáže, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOReštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 50 metrov)Bar, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOVináreň, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOZáhrada, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOPivnica, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNORomantické

U Kačenky ***
[ Ubytovanie v Jižních Čechách - Třída 9. května 556 ] - Dačice

U Kačenky

Ubytovanie U Kačenky v Dačiciach ponúka tieto služby: saunu, masáže, parkovisko. Ďalej klubovňu, kolkáreĹ a reprezentatívne salónik s kapacitou cca 30 miest. Možnosť zapožičania detskej postieľky, pripojenie na internet. V penzióne je moderne vybavená miestnosť na hranie pre deti od 1 roka do 8 rokov. Opatrovanie detí je nielen pre hostí, ale aj pre širokú verejnosť. Požičiavanie bicyklov. Úschovňu bicyklov a lyží je zadarmo. Ubytovanie v Dačiciach Penzion U Kačičky konferencie:.

ceny od 500,00 Kč
Konferenčná/spoločenská miestnosť, kapacita: 30Pranie prádla, je poskytované zadarmo: NIE (cena 30,00 €)Izbová službaKlimatizáciaParkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO, je poskytované zadarmo: ÁNOZáhradaInternet, je poskytované zadarmo: ÁNONefajčiarske prostredieÚschovňa bicyklovTelocvičňa/ športová hala, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 10 metrov)Sauna, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOMasáže, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO

Penzion Panorama **
[ Ubytovanie v Jižních Čechách - Do Vrchu 365 ] - Český Krumlov

Penzion Panorama

Budova múzea je významnou barokovou stavbou z polovice 17. storočia av súčasnosti sa jeho zbierkový fond pohybuje okolo 34 000 položiek rozdelených do mnohých kategórií (geológia, zoológia, archeológia). Kostol svätého Víta v Českom Krumlove - je trojlodná gotická stavba a nájdeme ho v historickom centre Českého Krumlova, neďaleko námestia. Kostol bol v roku 1995 vyhlásený Národný kultúrnou pamiatkou. Kostol je halového typu, kedy výška bočných lodí dosahuje výšky hlavnej lode.

ceny od 850,00 Kč

Konferenčná/spoločenská miestnosťTV miestnosťInformačná službaDomáci maznáčikovia, je poskytované zadarmo: NIE (cena 100,00 €)Parkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO, je poskytované zadarmo: ÁNO,ne stráženéZáhradaInternet, je poskytované zadarmo: ÁNO,na izbeNefajčiarske prostredieÚschovňa bicyklovInternetový kútik, je poskytované zadarmo: ÁNOBazén - vnútorný, nachádza sa priamo v hoteli: NIEFitness, nachádza sa priamo v hoteli: NIEBowling, nachádza sa priamo v hoteli: NIEPožičovňa športového náradia, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNORybolovJazda na koniVyhliadkové letyReštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: NIEZáhrada, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO

Pension Krásné Údolí ***
[ Ubytovanie v Jižních Čechách - Spojovací 187 ] - Český Krumlov

Pension Krásné Údolí

Pension Krasne Udoli v Českom Krumlove je vkusne a komfortne zariadený pension z konca 16. storočia, ktorý vám ponúka neopakovateľnú atmosféru v rozprávkovo romantických izbách v Českom Krumlove. Každému izbe dominuje meno dámy, každá izba má svoj príbeh tak ako dom sám. Pension Krasne Udoli v Českom Krumlove UBYTOVANIE:. Českokrumlovský pensión Krásne Údolí ponúka 14 lôžok v štýlovo zariadených izbách so štandardnou výbavou.

ceny od 895,00 Kč
Konferenčná/spoločenská miestnosťInformačná službaBezpečnostná schránka, je poskytované zadarmo: NIE (cena 50,00 €),v hoteliIzbová službaDomáci maznáčikovia, je poskytované zadarmo: NIE (cena 150,00 €)Požičovňa DVD, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOParkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO, je poskytované zadarmo: ÁNO,ne stráženéZáhradaInternet, je poskytované zadarmo: ÁNO,na izbeNefajčiarske prostredieZaistenie kultúrnych a športových akciíTaxiÚschovňa bicyklovSekretárske služby, je poskytované zadarmo: ÁNOSauna, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 3000 metrov)Nočný klub, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 100 metrov)Diskotéka, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1000 metrov)Kino, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 2000 metrov)Divadlo, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1000 metrov)Zber húbRybolovJazda na koniReštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 20 metrov)Pizzéria, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 700 metrov)Záhrada, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 50 metrov)Cukráreň, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 700 metrov)

PENZION KAPR ***
[ Ubytovanie v Jižních Čechách - Rybářská 28 ] - Český Krumlov

PENZION KAPR

Okrem dnes už uznávaných hudobných festivalov ponúka ďalej napríklad Egon Schiele Art Centrum, aktivity Agentúry českého keramického dizajnu, unikátny zámocké divadlo av neposlednom rade aj neobyčajne zaujímavú mestskú zástavbu, kde každý zo stoviek jednotlivých domov dýcha svojou bohatou históriou. Sociologické prieskumy potvrdzujú, že návštevník sa do mesta opakovane vracia, pretože nie je možné pri jednej návšteve absorbovať všetko, čo v oblasti histórie i kultúry mesto ponúka.

ceny od 1 050,00 Kč
Informačná službaPranie prádla, je poskytované zadarmo: NIE (cena 100,00 €)Domáci maznáčikovia, je poskytované zadarmo: NIE (cena 150,00 €)Internet, je poskytované zadarmo: ÁNO,na izbeNefajčiarske prostredieRecepcia 24 hodínTaxiÚschovňa bicyklovSekretárske služby, je poskytované zadarmo: ÁNOZmenáreň, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 300 metrov)Diskotéka, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Detské ihrisko, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 200 metrov)Divadlo, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)

Motel Dačice ***
[ Ubytovanie v Jižních Čechách - Toužínská 141 ] - Dačice

Motel Dačice

Motel Dačice je situovaný na juhozápadnom konci juhočeských Dačíc v bezprostrednom susedstve zámockého parku len niekoľko desiatok metrov od rieky Dyje. Poloha mimo mesto i hlavnej cesty zaistí každému pokojný a nerušený spánok, pričom centrum mesta je vzdialené len jeden kilometer. Dačice Motel v Dačiciach ubytovanie:. Motel Dačice v Dačiciach ponúka ubytovanie v devätnásť pohodlne zariadených izbách s balkónom nad vodným biotopom a príjemným výhľadom.

ceny od 470,00 Kč
Konferenčná/spoločenská miestnosťInformačná službaPranie prádla, je poskytované zadarmo: ÁNODomáci maznáčikovia, je poskytované zadarmo: ÁNOBezbariérový prístupInternet, je poskytované zadarmo: ÁNO,v hoteliNefajčiarske prostredieÚschovňa bicyklovSekretárske služby, je poskytované zadarmo: ÁNOPožičovňa bicyklov, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO

Penzion Pod Hradem ***
[ Ubytovanie v Jižních Čechách - Údolí 10 ] - Nové Hrady

Penzion Pod Hradem

Lyžiari iste ocenia bežecké trasy a dve lyžiarske strediská na hranici Českej republiky a Rakúska. Penzión Pod Hradom v Nových Hradoch ubytovanie. Penzión Pod Hradom v Nových Hradoch poskytuje hosťom celkom 17 izieb a apartmánov. Izby v prízemnej časti budovy majú spoločné sprchy a sociálne zariadenia na chodbe. Ostatné izby majú vlastnú kúpeľňu so sociálnym zariadením a televízor.

ceny od 800,00 Kč
Informačná službaZdravotné stredisko, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1000 metrov)Domáci maznáčikovia, je poskytované zadarmo: NIE (cena 150,00 €)Parkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 20 metrov), je poskytované zadarmo: ÁNO,ne stráženéInternet, je poskytované zadarmo: ÁNO,na izbeNefajčiarske prostredieHotelový transport, je poskytované zadarmo: ÁNOÚschovňa bicyklovBazén - vnútorný, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOBazén - venkovní, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 5000 metrov)Tenisový kurt, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 2500 metrov)Lyžiarsky vlek, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 25000 metrov)Telocvičňa/ športová hala, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 2500 metrov)Golf, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 20000 metrov)Sauna, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOZber húbLovRybolovJazda na koniZáhrada, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO

Penzion Keramika
[ Ubytovanie v Jižních Čechách - Děbolín 26 ] - Jindřichův Hradec

Penzion Keramika

Každá izba má svoju osobitú atmosféru, všetky ale spája citlivý rukopis umelkyňa a majiteľky Romany Hulíkové. Penzión Keramika v Jindřichovom Hradci ubytovanie:. Penzión Keramika v Jindřichovom Hradci ponúka ubytovanie v izbách, ktoré majú štýlovú a dostatočne veľkú kúpeľňu so sprchovacím kútom, umývadlom a wc. Samozrejmosťou na každej izbe je chladnička a rádio. Televízor Vám bude zapožičaný na požiadanie. Ubytovanie v Jindřichovom Hradci penzión Keramika gastronómia:.

ceny od 550,00 Kč

, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 50 metrov)
Konferenčná/spoločenská miestnosť, kapacita: 50Prednášková sálaDomáci maznáčikovia, je poskytované zadarmo: NIE (cena 150,00 €)Parkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO, je poskytované zadarmo: ÁNOZáhradaInternet, je poskytované zadarmo: ÁNO,na izbeNefajčiarske prostredieTaxiÚschovňa bicyklovBazén - venkovní, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOPožičovňa bicyklov, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOPožičovňa športového náradia, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNODetské ihrisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOKino, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 3000 metrov)Zber húbRybolovJazda na koniVyhliadkové letyReštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 100 metrov)Bar, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOPizzéria, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOZáhrada, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOPivnica, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO

Penzion KRUMLOV - Garni hotel *** ***
[ Ubytovanie v Jižních Čechách - Stinná 620 ] - Český Krumlov

Penzion KRUMLOV - Garni hotel ***

Izby sú vybavené šatníkovou skriňou, policovú skríň so zrkadlom, vešiakovou stenou s botníkom, pracovným stolom s internetovým pripojením, spoločenským stolíkom s kreslom, hotelovú LCD televízorov s rádiom. Kúpeľne sú vybavené sprchovacím kútom, závesným WC, umývadlom, fénom a značkovými hotelovými doplnky. Ubytovanie v Českom Krumlove Penzion Český Krumlov gastronómia:. Penzión Krumlov v Českom Krumlove ponúka raňajky, ktoré sú podávané formou bufetu v spoločenskej miestnosti.

ceny od 1 104,00 Kč
Izbová službaParkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO, je poskytované zadarmo: ÁNO,stráženéZáhradaInternet, je poskytované zadarmo: ÁNO,na izbeNefajčiarske prostredieÚschovňa bicyklovBazén - vnútorný, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1000 metrov)Tenisový kurt, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 2000 metrov)Fitness, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 2000 metrov)Bowling, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Squash/ricochet, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 2000 metrov)Lyžiarsky vlek, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 35000 metrov)Požičovňa bicyklov, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 800 metrov)Tenisová hala, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 2000 metrov)Aerobik, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 2000 metrov)Požičovňa športového náradia, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 800 metrov)Golf, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 7000 metrov)Úschovňa lyží, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNODiskotéka, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Detské ihrisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOKino, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 2000 metrov)Divadlo, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 400 metrov)Zber húbReštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 600 metrov)Bar, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 900 metrov)Pizzéria, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 600 metrov)Vináreň, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Kaviareň, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Záhrada, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Lobby bar, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 600 metrov)Cukráreň, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 700 metrov)Pivnica, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1000 metrov)Internetová kaviareň, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1000 metrov)

Pension Nika ***
[ Ubytovanie v Jižních Čechách - Středová 488 ] - Český Krumlov

Pension Nika

V letných mesiacoch môžete pre prípravu pokrmov použiť vonkajšieho grilu a svoje jedlo si vychutnať pod susedné pergolou. Posedieť s priateľmi nad šálkou dobrej kávy či pohárom vína možno potom na jednej z priľahlých terás. Ubytovanie Nika penzión v Českom Krumlove okolí. Vo vzdialenosti do 1 km od penziónu Nika v Českom Krumlove sa rozkladá najnavštevovanejšie pamiatka Českého Krumlova Štátna hrad a zámok, ktorý je zapísaný na Zozname svetového kultúrneho dedičstva UNESCO.

ceny od 800,00 Kč
Informačná službaDomáci maznáčikovia, je poskytované zadarmo: NIE (cena 0,00 €)Parkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO, je poskytované zadarmo: ÁNOInternet, je poskytované zadarmo: ÁNOÚschovňa bicyklovInternetový kútik, je poskytované zadarmo: ÁNOBazén - venkovní, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOBowling, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 300 metrov)Požičovňa bicyklov, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 300 metrov)Biliard, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 300 metrov)Golf, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 6000 metrov)Diskotéka, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Detské ihrisko, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 150 metrov)Kino, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1000 metrov)Divadlo, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Zber húbRybolovJazda na koniKasíno, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Reštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 150 metrov)Bar, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Pizzéria, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Kaviareň, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Záhrada, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 150 metrov)Cukráreň, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Pivnica, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 150 metrov)Vodné športyTuristika
Doporučte tyto stránky:

KONTAKT

E-mail: info@ubytovani-online.net
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865

FOTOGALÉRIA